درباره ما

داستان ما

شبکه باران در سال 1395 و در آغاز فعالیت خود با همکاری بانک شهر، پروژه همیان (شبکه اعتباری ، تخفیف و تقسیط) را برای برخی سازمان‌ها نظیر شرکت خودروسازی سایپا و دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان اجرایی کرد.

ارائه خدمات تقسیطی ویژه کارکنان سازمان‌ها، امر نو و کاربردی بود که باعث تسهیل روند خرید، بدون نیاز و حتی حذف کاغذ بازی‌های ادرای میشد. کلیه فرآیند، به صورت کاملا مکانیزه در دسترس بود.

در ادامه جهت زنده نگه داشتن و گسترش این طرح، با بانک‌هایی نظیر پارسیان، آینده، سامان و ارتباط فردا همکاری نمود و توانست با بال و پر دادن به فعالیت خود، شرکت فناوران ایمن شبکه باران را به عنوان شرکت سهام خاص در سال 1397 ثبت کند.

این شرکت در اولین قدم، نرم‌افزار تقسیط را به صورت کاربردی‌تر و پیشرفته‌تر و با استناد بر تجربیات گذشته ساخت.

بعد از آن، جهت همکاری با فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور وارد مذاکره شد تا کالاهایشان را به صورت اقساطی بفروشند. فروشگاه‌های طرف قرارداد نیز با راه‌اندازی دستگاهی که نرم‌افزار تقسیط شبکه باران را به صورت نصب شده داشت، از این طرح استقبال نمودند.

استفاده از طرح خرید اقساطی فروشگاه‌های معتبر سراسر کشور، مستلزم ارائه گواهی کسر از حقوق و کل اعتبار فرد که از طرف سازمان تعیین میشد، بود.

در نتیجه امکان خرید اقساطی در فروشگاه‌های معتبر کشور برای مشتریان سازمانی فراهم شد.

در اواخر سال 1397 نرم‌افزار کارتخوان اندرویدی، زیر نظر برنامه‌نویسان شبکه باران راه‌اندازی گردید که بسیار مورد توجه مشتریان نیز واقع شد.

بیشترین فعالیت مشتریان مربوط به شهرهای قم، کاشان، سمنان، اصفهان، مشهد و تهران بود.

در ادامه با گسترش ویروس کرونا، فعالیت شرکت به سمت راه‌‌اندازی فروشگاه اینترنتی اقساطی بارش مارکت و ارائه خدمات به صورت غیرحضوری پیش رفت.

جهت برخورداری اقشار مختلف جامعه از خدمات و طرح اقساطی، تخفیفی و اعتباری شبکه باران با اکثر سازمان‌ها و مستمری‌بگیران فعالیت نمود.

با بال و پر گرفتن فروشگاه اینترنتی بارش مارکت ، جامع مشتریان جدیدی اعلام حضور کرده و اقدام به خرید اقساطی مایحتاج خود به صورت آنلاین و دریافت کالا در درب منزل نمودند.

شبکه باران، افزایش قدرت خرید

طرح ابتکاری شبکه تقسیط و تخفیف که از سال 1395 فعال گردیده با رویکردی نوآورانه در حوزه تجارت الکترونیک در راستای اهداف عالی اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و اقتصاد با مهیا نمودن شرایط افزایش قدرت خریدعموم مردم و خروج از رکود بازار، این امکان را فراهم نموده تا مشتریان عضو شبکه با دریافت اعتبار، امکان خرید اقساطی کالا و خدمات با کیفیت در مراکز معتبر و منصف را داشته و از امتیازات بعدی و جوایز شبکه بر اساس میزان وفاداری، برخوردار شوند. تعدادی از مزایای طرح عبارتند از:

– افزایش قدرت خرید مردم

– افزایش فروش فروشگاه ها و پذیرندگان طرف قرارداد

– تسهیل روند خرید اقساطی و پرداخت قسط

چشم‌انداز

همانگونه که همگی می‌دانیم در حال حاضر مشکلات اقتصادی و معیشتی، در راس مسائل کشورمان قرار گرفته است تا جاییکه شخص اول حکومت اسلامی، در تبیین سیاست‌های اجرایی سالانه کشور، نامگذاری سالهای اخیر را حول محور اقتصاد قرارداده‌اند و با شعار اقتصاد مقاومتی و تاکید بر لزوم حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید، ملت و دولت را مکلف به تلاش برای رهایی از رکود و حرکت نوین بسوی رونق اقتصادی نموده‌اند و در این راستا دولت نیز در تلاش است تا با راهکارهای مختلف تحول و رونقی در بازار ایجاد کند و برای اقشار مختلف قدرت خرید ایجاد نماید. به ویژه که در یک سال اخیر نوسان فراوان بهای طلا و ارز در کشور که باعث ایجاد رکود و بی ثباتی در بازار شده، اختلاف طبقاتی و فاصله بیشتری بین متقاضی کالا و دارنده محصول ایجاد کرده است و طبقات متوسط جامعه نیز برای تهیه مایحتاج خود با مشکلات متعددی مواجه هستند. از طرفی تامین کننده‌ها و فروشندگان کالا آمادگی قبول ریسک فروش مدت‌دار برای ازدست ندادن جایگاه خود در همین بازار نابسامان رقابتی را دارند، به شرط اینکه برای وصول مطالبات خود به چالش کشیده نشوند. برای ایجاد رونق در وضعیت بازار فعلی و خروج از ركود لازم است تا از سیاست‌های انقباضی فاصله گرفته و با اتخاذ سیاست‌های مالی و پولی انبساطی، تقاضای موثر افزایش پیدا کند. در واقع بر خلاف سیاست‌های سابق که تزریق بی برنامه نقدینگی به اقتصاد در قالب تسهیلات مختلف! باعث افزایش تورم شده بود در وضعیت فعلی با برنامه ریزی صحیح می بایست توان خرید اقشار مختلف افزایش پیدا کند بدون اینکه نقدینگی کلان به بازار وارد شود.

ماموریت

در این شبکه تسهیلات خرید کالا و خدمات بدون سود، بدون چک و فقط با اخذ گواهی کسر از حقوق و کمترین کارمزد برای کارکنان سازمان‌های دولتی و نیمه‌دولتی و حتی برخی سازمان‌های خصوصی معتبر در نظر گرفته شده و اعضای شبکه اعتباری “بـاران” می‌توانند کلیه مایحتاج خود شامل انواع کالا و خدمات در سراسر کشور را از مراکز معتبر، خوش‌نام و منصف که در شبکه ی “بـاران” تعیین و اطلاع رسانی شده‌اند، تهیه نمایند. از طرف دیگر فروشندگان و ارائه کنندگان کالا و خدمات در اصناف مختلف با شرط رعایت انصاف و ارائه کالای باکیفیت و ترجیحا کالای تولید داخلی برای عضویت درشبکه “بـاران” تعیین گردیده تا تامین‌کنندگان نیز براحتی کالا و خدمات خود را با کمترین واسطه در اختیار مشتری تضمین شده قراردهند. در شبکه تقسیط “بـاران” کارت‌های خدمات رفاهی کارکنان سازمان در سوئیچ شبکه تعریف شده و میزان کل اعتبار و سقف توان پرداخت اقساط ماهانه هر فرد نیز از سوی سازمان اعلام و در لایه اعتباری کارت به همراه گواهی کسر از حقوق سازمانی ثبت خواهد گردید. پرسنل سازمان می‌توانند با مراجعه به مراکز مشخص شده نسبت به خرید اقساطی اقدام نمایند و این اقساط به صورت ماهانه به سازمان محترم اعلام و اقساط از حقوق کارکنان وصول خواهد شد.

  • بیش از 5 سال تجربه
  • بیش از 300 هزار مشتری خوشحال و پروژه های به پایان رسیده
1395

اجرای پروژه همیان (شبکه اعتباری ، تخفیف و تقسیط)

آغاز فعالیت و اجرایی نمودن طرح تقسیط ، تخفیف و اعتباری جهت استفاده کارکنان دولتی و خصوصی

1397

راه‌اندازی نرم‌افزار تقسیط و نرم‌افزار کارتخوان اندرویدی

ساخت اپلیکیشن‌های کاربردی جهت سهولت دسترسی مشتریان به لیست تراکنش‌ها و سایر عملیات‌ها

1399

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی اقساطی بارش مارکت

بهره‌‌مندی مشتریان از خرید آنلاین اقساطی از طریق وب سایت بارش مارکت با شرایط ویژه و تحویل به موقع کالا درب منزل

5کارشناس
5+سال تجربه
5پروژه تکمیل شده
2Mمشتری خاص

مشتریان و همکاران

لیست همکاران

    خانهخدماتفروشگاه آنلاینتماس