خرید اقساطی

نحوه و شرایط خرید اقساطی از شبکه باران

شبکه مشتریان سازمانی :

در شبکه تقسیط باران تسهیلات خرید کالا و خدمات بدون سود، بدون چک و فقط با اخذ گواهی کسر از حقوق و کمترین کارمزد برای کارکنان سازمان های دولتی و نیمه دولتی و حتی برخی سازمان های خصوصی معتبر در نظر گرفته شده و اعضای شبکه اعتباری باران میتوانند کلیه مایحتاج خود شامل انواع کالا و خدمات در سراسر کشور را از مراکز معتبر، خوش نام و منصف که در شبکه باران تعیین واطلاع رسانی شده اند، تهیه نمایند. از طرف دیگر فروشندگان کالا و ارائه کنندگان خدمات در اصناف مختلف با شرط رعایت انصاف و عرضه کالای با کیفیت و ترجیحا کالای تولید داخلی برای عضویت در شبکه باران تعیین گردیده اند تا تامین کنندگان نیز به راحتی کالا و خدمات خود را با کمترین واسطه در اختیار مشتری تضمین شده قرار دهند.

شبکه مشتریان سازمانی :

  • با تایید سازمان برای گواهی کسر از حقوق، اعتبار خرید کالا و خدمات بدون بهره و با کمترین کارمزد برای کارکنان سازمان تعریف و فعال خواهد شد.
  • اعتبار کلی و سقف توان بازپرداخت ماهانه برای هر فرد در کارت خودش طبق نظر سازمان تعریف می گردد تا از ایجاد تعهد مازاد جلوگیری شود.
  • با اتصال کارت بانکی کارکنان سازمان به شبکه تخفیف و تقسیط از اضافه شدن کارت جدید به کارت های شخصی افراد جلوگیری می شود.
  • در صورت تمایل سازمان و همکاری بانک حقوق دهنده سازمان، برای جلوگیری از اضافه شدن فایل به امور مالی سازمان، امکان برداشت اقساط از حساب افراد نیز وجود دارد.
  • کارکنان سازمان با مراجعه به فروشگاه های حضوری طرف قرارداد می توانند، اقدام به خرید اقساطی یا تخفیفی نمایند. همچنین این فرصت را خواهند داشت تا کلیه خرید و مایحتاج خود را از طریق فروشگاه اینترنتی اقساطی بارش مارکت انجام داده و کالاهای خود را درب منزل تحویل گیرند.
  • در مراکز فروش تخفیفی، در زمان پرداخت وجه لیست خرید، با کشیدن کارت بر روی کارتخوان طرف قرارداد، تخفیف بصورت آنلاین اعمال خواهد شد.
  • در مراکز فروش اقساطی، لازم است مبلغ خرید اقساطی و تعداد اقساط بر روی کارتخوان یا ابزارهای دیگر پرداخت مشخص شود. در این زمان اطلاعات تراکنش از طریق نرم افزار بررسی و پاسخ تایید یا رد داده خواهد شد.
  • در صورت تایید تراکنش اقساطی اقساط بصورت ماهانه از حقوق سازمان وصول و به حساب مرکز فروش واریز خواهد شد.

اگر سازمانی که مشغول به کار هستید؛ هنوز امکان خرید اقساطی را برای کارکنان فراهم نکرده است، با معرفی و برقراری ارتباط با ما می توانید، علاوه بر استفاده از طرح خرید اقساطی ویژه کارکنان، از تخفیفات ویژه ای نیز برای خودتان بهره مند شوید.

شبکه مشتریان غیر سازمانی :

هموطنانی عزیزی تمایل دارند از طرح خرید اقساطی کالا و اعتباری در شبکه باران بهره مند شوند، می توانند از طریق وب سایت شبکه باران فرآیند دریافت اعتبار خود را تکمیل نمایند و با استفاده از اعتبار دریافت شده با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بارش مارکت و یا حضوری، تجربه خرید اقساطی امن و راحت را داشته باشند.

    خانهخدماتفروشگاه آنلاینتماس